VII Seminarium Studenckie CS3

W środę 18 listopada w Bielsko-Białej w OW Beskidy Park rozpoczyna się kolejne spotkanie w ramach VII Seminarium studentów kierunku Infor­ma­tyka. W ciągu 3 dni Seminarium odbędą się wystąpienia zaproszonych gości z Politechniki Śląskiej oraz studentów.
W czasie prowadzonych warsztatów studenckich swoje projekty zaprezentują sami studenci VII semestru kierunku Informatyka.


Patrz również: program seminarium

Podsumowanie projektu

thumb

W roku 2010 pozyskano środki z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w konkursie organizowanym przez NCBiR na projekt dla kierunku zamawianego informatyka pod tytułem „Inżynier Informatyk – zawód z przyszłością”, UDA-POKL-04.01.02-00-021/10. Środki finansowe pozwoliły na wsparcie działań promujących naukę na zaledwie … Czytaj dalej

PIT dla uczestników stażu

PITBiuro Projektu Inżynier Informatyk — zawód z przyszłością informuje uczestników projektu, którzy odbyli staże w ramach Projektu, że w kolejnym tygodniu będą dostępne PIT-y za zeszły rok. Rozliczenia podatku będzie można osobiście odebrać w pokoju 310. W przypadku braku odebrania do końca marca, rozliczenie PIT zostanie wysłane pocztą poleconą na adres podany w umowie stażowej. W przypadku zmiany miejsca zamieszkania, proszę o przesłanie stosownej informacji do dr Tomasza Kraszewskiego.

Program konferencji

Inżynier Informatyk Szanowni Studenci!

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym programem Konferencji Kół Naukowych.
Przejdź do programu konferencji.

Konferencja Kół Naukowych — zbiórka przed wyjazdem

Inżynier Informatyk Szanowni Studenci!
Wyjazd na Konferencję Kół Naukowych planowany jest 20. lutego 2015 r. o godz. 10.00 z parkingu przed budynkiem B Wydziału Elektrycznego przy ul. Akademickiej 10. Zbiórka uczestników o 09:45. Proszę o punktualne pojawienie się w miejscu zbiórki.